Hogwarts Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts Türkiye

Hogwarts Türkiye

AnasayfaKapıGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Öğrencilerin Bina Seçimi

+2
Micheal Potter
Dante Angelo
6 posters
YazarMesaj
Dante Angelo
Admin / Seherbaz Bürosu Başkanı
Admin / Seherbaz Bürosu Başkanı
Dante Angelo

Karakter Özellikleri
Büyü Gücü:
Öğrencilerin Bina Seçimi Left_bar_bleue1000/1000Öğrencilerin Bina Seçimi Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Sağlık:
Öğrencilerin Bina Seçimi Left_bar_bleue10000/10000Öğrencilerin Bina Seçimi Empty_bar_bleue  (10000/10000)
Seviye: 15

Öğrencilerin Bina Seçimi Empty
MesajKonu: Öğrencilerin Bina Seçimi   Öğrencilerin Bina Seçimi I_icon_minitimePerş. Kas. 22, 2007 11:24 pm

Öğrenci olanlar okula başlamadan önce buraya gelip seçilmek için sırasını beklemelidir.
http://www.trkyhogwarts.tr.cx
Micheal Potter

Micheal Potter

Karakter Özellikleri
Büyü Gücü:
Öğrencilerin Bina Seçimi Left_bar_bleue10000/10000Öğrencilerin Bina Seçimi Empty_bar_bleue  (10000/10000)
Sağlık:
Seviye: 1

MesajKonu: Geri: Öğrencilerin Bina Seçimi   Öğrencilerin Bina Seçimi I_icon_minitimeC.tesi Ocak 24, 2009 1:28 pm

Adım Soyadım: Micheal Potter

Yaşım:Rp'de 23(Gerçekte 13)

Kan Statünüm:A Rh(+)

Cinsiyetinim: Erkek

Fiziksel Özelliklerim:Kalıplıyım

Kişisel Özelliklerinim:Sarı şaçlı mavi gözlüyüm.Rp oyunlarına bayılırım.Bilgisayar benim arkimdir.Haryy Potter'a benzetilirim.O yüzden arkiler bana Micheal Potter der.Gryffindor hayranıyımdır.Quidditch oynarım ama arayıcı olarak.Bir HP(Harry Potter) hayranıyım.Futbola bayılırım.Arkadaş canlısıyımdır.

Geçmişim ve Aile Bilgim:Micheal James ve Lily Potter'ın 2. oğludur.Harry le aynı yaştadır ama sonra Micheal başka bir safkan aile tarafından evlat edinilir.Kimse onun Harry'nin kardeşi olduğunu bilmez ama bir gün Harry le karşılaştığında yarası sızlar ne olduğunu anlamak için kahine giderler ve Mİcheal ve Harry kardeştir.

En sevdiğim şey:Köpeğim
007ibrahim

Karakter Özellikleri
Büyü Gücü:
Sağlık:

MesajKonu: Geri: Öğrencilerin Bina Seçimi   Öğrencilerin Bina Seçimi I_icon_minitimePaz Tem. 19, 2009 12:52 pm

Adım soyadım: George granger
Yaşım: 14
Kan grubum: A Rh (+)
Cinsiyetim: Erkek
Fiziki özelliklerim: güçlü ve kalıplı biriyimdir.
Kişisel Özelliklerim: Siyah saçlı ve koyu yeşil gözlüyümdür. Bilgisayarda ki online oyunlara ve Harry Potter’e bayılırım. Arkadaş canlısı ve başarılı bir öğrenciyimdir. Öğrenci binaları arsında en çok Gryffindor’u severim.
Geçmişim: Ben Harmonie Granger’in kuzeniyim ve bir yetimhanede büyüdüm. Sonra Harmonie beni buldu ve hogwarsa başladım.
Profesör McGonagall

Profesör McGonagall

MesajKonu: Geri: Öğrencilerin Bina Seçimi   Öğrencilerin Bina Seçimi I_icon_minitimePtsi Ağus. 24, 2009 4:16 pm

[b]Adım Soyadım= Minerva McGonagall
Yasım= 14
Kan Statünüm:0 Rh(+)
Cinsiyetinim: Kadın
Fiziksel Özelliklerim= sıyah saclı ve yesıl gozluyum. ideal boy ve kıloya sahıbım. anıgamusum bır kedı Baglılıgım zumrudanka yoldaslıgı.
Kişisel Özelliklerim= İyi kalplı ve hosgoruluyum . zeki , nazik, uyumlu ve asilim.Quidditch'le yakından ilgilenirim.
Geçmişim= Safkan bir aileden geliyorum. diger aile buyuklerım gıbı bende Hogwarts' ta egıtım gormek ıstıyorum. bır gun baykusla gelen haberde kabul edılgımı gordum ve cok sevındım.
hermione.granger

MesajKonu: Geri: Öğrencilerin Bina Seçimi   Öğrencilerin Bina Seçimi I_icon_minitimeSalı Ağus. 17, 2010 12:38 pm

[b]ADIM : Hermione GRANGER

YAŞIM : 15
molduschaquejour

Karakter Özellikleri
Büyü Gücü:
Sağlık:

MesajKonu: Geri: Öğrencilerin Bina Seçimi   Öğrencilerin Bina Seçimi I_icon_minitimePtsi Haz. 24, 2013 9:58 pm

[b] Adım Soyadım: Ashlyn Spungen
Yaşım: 13
Kan Statüm: 0Rh (+)- Safkan
Cinsiyetim:Kız
Fiziksel Özelliklerim: Koyu kumral saçlı, ela-yeşil gözlüyüm. İdeal boyum ve kilom var.
Kişisel Özelliklerim: Normalde sevecenimdir ama birisi beni kâle almayınca çok sinirenirim.Bilgisayardaki programlarla (photoshop vs.) severim. Pottermore ve favori binam Slytherin'dir.Kitap okumayı ve fiction yazmaya bayılırım.Potterhead ve aynı zamanda Trekkie'yim.
Geçmişim:Safkan ama soyu neredeyse tüm evlere dayanan bir ailem var.Ailem benim hep Slytherin olacağımı düşünmüştür.Saygın bir aileden geliyorum.Soyumuz Slytherin'e dayanmadığı halde Slytherin'lerle arkadaşlığımız vardır.

Öğrencilerin Bina Seçimi
1 sayfadaki 1 sayfası